Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca dla mężczyzn

Ostrów Wielkopolski

Zatrudnimy mężczyzn do pracy przy wykładaniu, załadowywaniu towaru w jednym z marketów budowlanych.

Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Zakres obowiązków:
- wykładanie, porządkowanie, załadunek towaru,
- dbanie o porządek na miejscu pracy.

Wymagania:
- dyspozycyjność do podjęcia pracy OD ZARAZ,
- dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- chęci do pracy.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- stawkę godzinową 13,70 zł/h,
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Pazdziernik, 2018  09:11

Identyfikator: 644011

Wyświetleń: 4241