Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

W związku z rozwojem sieci sprzedaży aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: DORADCA FINANSOWY

Ostrów Wielkopolski

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Wymiar zatrudnienia: Pełny etat
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Jesteśmy młodą prężnie i dynamicznie rozwijającą się firmą Doradztwa Finansowego. Główny nacisk kładziemy na dobrze wykwalifikowany personel zdolny do analizy i pełnego zaspokojenia potrzeb finansowych swoich klientów. Posiadamy szeroki zakres produktów różnych towarzystw co pozwala na obiektywne spojrzenie na rynek finansowy. Jeśli masz charyzmę, chcesz dużo zarabiać i nie boisz się podejmować nowych wyzwań&#8230; PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS!

W związku z rozwojem sieci sprzedaży aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
DORADCA FINANSOWY
Na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i okolic.

Zakres obowiązków:
- Aktywna obsługa klientów indywidualnych i biznesowych.
- Rozpoznanie potrzeb Klienta i pełne doradztwo dotyczące wyboru odpowiedniego rozwiązania.
- Opracowanie pakietów rozwiązań finansowych odpowiadających indywidualnym potrzebom Klienta.
- Przekazanie Klientowi wiedzy w zakresie usług finansowych oraz podnoszenie świadomości Klienta jako konsumenta korzystającego z ofert OFE, funduszy inwestycyjnych, banków, towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych instytucji finansowych.
- Budowanie i utrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji z Klientami.

Od Kandydatów oczekujemy:
- Wykształcenia min. średniego, mile widziane wykształcenie wyższe.
- Rozwiniętych zdolności interpersonalnych oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
- Przedsiębiorczości i umiejętności skutecznego organizowania czasu pracy.,
- Gotowości do uczenia się, dążenia do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
i własnego rozwoju.
- Ambicji i otwartości na nowe wyzwania
- Mile widziane osoby studiujące w trybie zaocznym, lub dziennym.

W zamian oferujemy:
- Wysokie zarobki; najlepsi doradcy zarabiają 10tys. zł miesięcznie.
- Bardzo bogaty program szkoleń z dziedziny finansów prowadzonych przez wykwalifikowany i doświadczony personel, a także z zakresu technik sprzedaży i standardów obsługi Klienta.
- Pracę dającą dużą swobodę działania i możliwość dostosowania czasu pracy do własnych potrzeb.
- Samodzielność w działaniu.
- Atrakcyjne zarobki, oraz premie uzależnione od indywidualnych wyników.
- Możliwości ciągłego rozwoju zawodowego, doskonalenia wiedzy z dziedziny finansów
i rynków kapitałowych.
- Pracę w renomowanej i stabilnej firmie, w miłej atmosferze w zgranym zespole.

PROSIMY O SKŁADANIE CV I LISTU MOTYWACYJNEGO NA ADRES: ostrow.rekrutacja@ideafinance.pl/

UWAGA wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 22 Listopad, 2011  14:46

Identyfikator: 356874

Wyświetleń: 2667