Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator WÓzka WidŁowego Niemcy

Niemcy

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

OFERTA NR. 11 /03

Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy operatora wózka widłowego.

Zakres obowiązków :
- umiejętność obsługi wózka widłowego
- podliczanie wychodzącego i przychodzącego towaru
- komisjonowanie

Wymagania :
- świdectwo egzaminu kwalifikacyjnego operatora wózka widłowego
- dyspozycyjność
- doświdaczenie zawodowe
- prawo jazdy i własny samochód
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego konieczna
- mile widziane osoby które już pracowały na terenie Niemiec

Oferujemy :
- różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie
- umowę o pracę na czas nieograniczony
- ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BZA
- wypłatę dodatkowych bonusów
- zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV ( w języku niemieckim ) , podając nr oferty , pocztą na adres:
teamkompetent GmbH Personaldienstleistungen
Innere Schneeberger Str.18/20
08056 Zwickau

lub na adres email : zwickau@teamkompetent.de
Proszę o załączenie kopii dyplomów , kursów , szkoleń , świadectw pracy.
Informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia teamkompetent

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 23 Luty, 2015  10:53

Identyfikator: 539846

Wyświetleń: 2470