Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik działu odzieżowego

Ostrów Wiekopolski

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl/ - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, dla swojego klienta poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:
Miejsce pracy
Województwo: wielkopolskie
Miejscowość: Ostrów Wlkp

Wymagania
aktualna książeczka z badaniami sanepid,
dyspozycyjność
sumienność,
chęci do pracy,
umiejętność pracy w zespole
Obowiązki
aktywna obsługa klienta,
utrzymanie właściwej ekspozycji towaru
Co oferujemy
elastyczny czas pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących
możliwość stałej współpracy,
umowę zlecenie

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: morczykowska@jobman.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 13 Sierpien, 2013  16:33

Identyfikator: 473895

Wyświetleń: 2265