Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik działu odzieżowego

Ostrów Wlkp.

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Biuro Promo Sp. z o.o. &#8211;Agencja Pracy Tymczasowej zarejestrowana pod nr 2163 poszukuje osób do pracy czasowej w sieci handlowej TESCO w Ostrowie Wielkopolskim na stanowisko:
Pracownik działu odzieżowego.

Zakres obowiązków:
* aktywna obsługa klienta,
* utrzymanie właściwej ekspozycji towaru,

Wymagania:
* aktualna książeczka z badaniami sanepid,
- dyspozycyjność
- sumienność,
- chęci do pracy,
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
* elastyczny czas pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących
* możliwość stałej współpracy,
* umowę zlecenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: tesco.31071@biuropromo.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 18 Pazdziernik, 2012  12:36

Identyfikator: 421004

Wyświetleń: 3262